O mnie

Jestem psychologiem zdrowia, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralny (nr certyfikatu 824). Pracuję w oparciu o terapię schematu. 

Specjalizuję się w pracy z osobami cierpiącymi na zaburzenia lękowe, depresyjne i dolegliwości psychosomatyczne. 

Prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie poznawczo-behawioralnym koncentrując się przede wszystkim na leczeniu pacjentów cierpiących z powodu niewyjaśnionych chorób medycznych (MUS). Odbyłam szkolenia pracy z pacjentem dialogiem motywującym organizowanym przez Centrum Dialogu Motywującego i Psychoterapii, jak również  szkolenia z zakresu pracy z osobami cierpiącymi psychicznie. 

Swoją wiedzę i 6-letnie doświadczenie zawodowe zdobywałam przede wszystkim pracując w polskich placówkach leczenia i diagnozowania zaburzeń psychicznych. Aktualnie prócz pracy psychoterapeutycznej jestem dydaktykiem w na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS w Warszawie i w Akademii Psychoterapii Interego. Współpracuję z Poradnią Zdrowia Psychicznego Kliniki Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii – Wojskowego Instytutu Medycznego. Oprócz diagnostyki pacjentów klinicznych, kwalifikuje również pod kątem funkcjonowania poznawczego w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej polskich pilotów wojskowych i personel lotniczy do wykonywania lotów i dalszej pracy.

Będąc w zespołach medycznych wskazuję lekarzom i fizjoterapeutom na silną zależność duszy i ciała. Jestem zdania, że najlepiej wykonana operacja przez Chirurga może nie przynieść oczekiwanych efektów jeśli emocje wezmą górę i zablokują proces dalszej rehabilitacji. W placówkach z którymi współpracuje uzupełniam zespół o wnikliwą obserwację Pacjenta. Wskazuje na komponenty psychologiczne, które powinny być wzmacniane w trakcie terapii. Prowadzę diagnostykę przedoperacyjną w celu zadbania o jakość życia pacjenta prowadząc stały nadzór nad stanem zdrowia psychicznego po operacji.

Gdzie przyjmuję?

Przyjmuję w swoim prywatnym gabinecie przy ul. Kuszników 22A lok. 1. W te kameralne miejsce można dojechać autobusem linii 114, 118, 169, 269, 409, 414 i 500. Z dojazdem nie powinny mieć problemu także osoby zmotoryzowane, ponieważ gabinet leży przy tasie S8.

Sprawdź gdzie przyjmuję

KOntakt

  • SERMO. Psychoterapia - gabinet prywatny
    UL. Kuszników 22A/1 (poziom -1, budynek biura Duag)
  • kontakt@sermopsychoterapia.pl
  • +48 696-841-840