Zespół

Poznaj nasz zespół

Marta górska

Psychoterapeutka

Jestem psychologiem , certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (nr certyfikatu 824).                    Pracuję w oparciu o terapię schematu, aktualnie jestem w drodze do uzyskania certyfikatu w tym nurcie. Lubię łączyć nurty, podejście to opieram o nowoczesne ujęcie pomocy psychoterapeutycznej. Bliska jest mi transdiagnoza. 

Specjalizuję się w pracy z osobami cierpiącymi na zaburzenia lękowe, depresyjne, trudności osobowościowe  i dolegliwości psychosomatyczne.  Moim celem jest uważność i towarzyszenie w tym co upragnione.

Posiadając doświadczenie w pracy z pacjentami klinicznymi, prowadzę w terapii osoby cierpiące z powodu niewyjaśnionych chorób medycznych (MUS). 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziałach Psychiatrycznych i w Instytucjach prowadzących diagnozę psychologiczną. Aktualnie zawodowo jestem związana z PZP Kliniki Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Wojskowego Instytutu Medycznego i Zakładem Psychologii Lotniczej Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej.  Jestem wykładowcą na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym i w Akademii Psychoterapii Interego.

Daria Foroncewicz

Psychoterapeutka

Psychoterapia to dla mnie spotkanie człowieka z człowiekiem w rozmowie. Uzdrawiająca jest relacja i
czuła obecność „tu i teraz”, która powstaje pomiędzy psychoterapeutą a klientem.
Ciekawość ludzi, praca z ludźmi i dla ludzi jest moją drogą. Uważam, że każda osoba jest wyjątkowa i
ta wyjątkowość zasługuje na odkrycie, szacunek i wsparcie.
Jestem terapeutą Gestalt w trakcie szkolenia. Obecnie biorę udział w programie Szkoły Terapii Gestalt
w Warszawie w kierunku otrzymania certyfikatu Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt
EAGT oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W pracy terapeutycznej przestrzegam Kodeksu
Etycznego (EAGT), a swoją aktywność zawodową poddaję regularnej superwizji.

KATARZYNA ŁAPKIEWICZ

Psycholog

Uważam, że w życiu najważniejsze jest mieć przy sobie kogoś , przy kim można czuć się bezpiecznie, dla kogo  jest się  ważną/ ważnym,  kto stara się zrozumieć Ciebie i Twój punkt widzenia świata, Twoje emocje. Dla mnie, jako psychologa ale i przyjaciela, partnera, rodzica, ważne jest towarzyszenie  i pomoc osobom, które tego wsparcia nie mają, lub mają go niewystarczająco. Świat jest pełen pięknych ale też  strasznych rzeczy, od nas tylko zależy w jaki sposób i kiedy będziemy dostrzegać jego jasne i ciemne strony. Chcę pomagać dostrzec te pierwsze.

Pracuję zawodowo w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej jako psycholog orzecznik. Przeprowadzam  kwalifikacje młodzieży  do Liceum Lotniczego w Dęblinie oraz do Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie w zakresie umiejętności radzenia sobie ze stresem, możliwości poznawczych. Ukończyłam kurs Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży w CBT , kurs Interwencji Kryzysowej, diagnozowania i terapii depresji młodzieży.

Prywatnie jestem mamą dwóch nastolatek, opiekunem pary Owczarków Szkockich Collie i Kuca Walijskiego. Uwielbiam spędzać czas z rodziną i moimi zwierzętami na świeżym powietrzu, uczestniczę w licznych kursach tropienia, mam słabość do pięknych motorów, choć moja miłością są choppery

Apologies, but no results were found for the requested archive.

Go back or use Site Map below:

0/0